RegionWiadomość dnia

Kibole Rakowa, Chemika i Odry w akcji! Ustawka pseudokibiców na środku drogi! [WIDEO]

To nie sceny z filmu sensacyjnego, a kibolska ustawka na moście w Kędzierzynie-Koźlu. I to w biały dzień. Kilkudziesięciu kiboli w minioną sobotę około godziny 13.00 zablokowało ruch i zaczęło się bić. Gdy zainterweniowała policja, pseudokibice zaczęli uciekać.

 

 

Punkty za szczepienia w Katowicach! Kto zapłaci za defiladę?

TOP 5 Silesia Flesz – Premiera niedziela 19:50

Wg sportowych portali ustawka to dzieło kiboli Rakowa Częstochowa, Chemika Kędzierzyn-Koźle i Odry Opole.

– Jeden pojazd, którym uciekało trzech młodych mężczyzn staranował policyjny radiowóz, a także usiłował zepchnąć z drogi drugi policyjny samochód. Ci mężczyźni zostali zatrzymani, w tym samochodzie funkcjonariusze znaleźli między innymi siekierę, kije baseballowe i kominiarki – mówi kom. Magdalena Nakoneczna, KPP w Kędzierzynie-Koźlu.

Zatrzymano w tej sprawie już 8.00 osób. To mężczyźni w wieku od 17 do 24 lat. Oprócz niebezpiecznych narzędzi policjanci znaleźli przy nich także narkotyki. Wobec siedmiu zatrzymanych prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Postępowanie w tej sprawie trwa, policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kto obiecuje wyborczy nokaut na Śląsku i kogo chce posłać na deski?

UWAŻAJCIE!!! Będą zakładać blokady na koła!

Drewniany gigant gotowy! Największy drewniany rollercoaster powstał… gdzie?

autor: Paweł Jędrusik

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close