AlarmRegion

Kiedy zdalna nauka wejdzie za mocno: Uczeń wysyłał zaproszenia na lekcje, zwyzywał nauczyciela i przeklinał

Uczniowie z klasy ósmej jednej ze szkół w powiecie pszczyńskim rozesłali link do lekcji chemii w celu jej dezorganizacji. Po przeprowadzonych czynnościach ustalono sprawcę, a następnie skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Sprawcy grozi grzywna do 3 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w Pszczynie.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Na początku marca 2021 roku, uczniowie klasy ósmej, w ramach „dobrej zabawy” zaprosili na swoje zajęcia kilkadziesiąt osób w celu jej dezorganizacji. Podczas rozsyłania linku z ową propozycją mało kto z nich zdawał sobie sprawę z konsekwencji. Policjanci z Wydziału Wykroczeń pszczyńskiej komendy, po zdarzeniu przyjęli zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia polegającego na świadomym utrudnianiu lekcji. Następnie przeprowadzili czynności i przesłuchali świadków. W efekcie ustalili sprawcę tego wykroczenia.

Okazał się nim 17-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Młody mężczyzna utrudniał użytkownikom udział w zajęciach poprzez używanie wulgaryzmów, włączanie muzyki i obrażanie nauczyciela. Wobec nastolatka skierowano już wniosek do sądu o ukaranie. Za powyższe wykroczenie grozi grzywna do 3 tysięcy złotych.

 

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabójca policjanta z Raciborza jest w szpitalu w Rybniku. Ma dostać trzy zarzuty [WIDEO]

Na Śląsk dotarły kolejne dostawy szczepionek. Punkty Szczepień Masowych pracują pełną parą

Bogatsi za żłobek w Katowicach nie zapłacą więcej? Wojewoda mówi, że to niekonstytucyjne

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close