AlarmKrajRegion

Kompletna demolka i zmiażdżone BMW, w środku dwóch pijanych 14-latków! Zobaczcie finał policyjnego pościgu [ZDJĘCIA]

Kompletną demolką skończył się policyjny pościg za pędzącym BMW. Mundurowi nie spodziewali się, że gonią… dwóch 14-latków! Obaj jak się okazało byli pijani…

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Staranowaniem dwóch samochodów, uszkodzeniem reklamy, ogrodzenia posesji i wjechaniem do rowu zakończyła się ucieczka przed policyjnym radiowozem dwóch 14-latków z BMW. Jak się okazało po zatrzymaniu uciekinierów, zarówno kierujący autem nastolatek jak i jego pasażer byli nietrzeźwi. Przy okazji wyszło na jaw, że zabrane przez nastolatka auto należy do znajomego matki, który poszukiwany jest przez sąd za niezapłaconą grzywnę.

 

Patrolujący ulice Łukowa policjanci zauważyli „jadący wężykiem” samochód marki BMW. Funkcjonariusze chcieli samochód zatrzymać, jednak kierowca BMW gwałtownie przyśpieszając z dużą prędkością ruszył do ucieczki.

W trakcie jazdy kierowca BMW zmuszał jadące z przeciwka pojazdy do gwałtownego hamowania i ucieczki z jego toru jazdy. W pewnej chwili pędzące BMW zjechało na pobocze i uderzyło w stojące tam osobowe Volvo, inne BMW a także w tablice reklamową i ogrodzenie posesji.

Mimo uszkodzenia zawieszenia i oberwanego jednego koła, BMW przejechało jeszcze kilkadziesiąt metrów kończąc jazdę w przydrożnym rowie, gdzie uderzyło w przepust.

Z auta nagle wybiegło dwóch młodych mężczyzn kierując się w stronę pobliskiego lasu. Funkcjonariusze po chwili zatrzymali jednego z nich. Okazało się, że był nim 14-letni łukowianin. To on kierował pojazdem. Przyznał policjantom, że zabrał kluczyki od auta znajomemu swojej mamy. W chwili zatrzymania nastolatek miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Kompletna demolka i zmiażdżone BMW, w środku dwóch pijanych 14-latków! Zobaczcie finał policyjnego pościgu (fot.policja)
Kompletna demolka i zmiażdżone BMW, w środku dwóch pijanych 14-latków! Zobaczcie finał policyjnego pościgu (fot.policja)

Mundurowi ustalili też, że pasażerem uciekającego BMW był inny 14-latek z gminy Łuków. Policjanci zastali go już w domu. Okazało się, że i on był nietrzeźwy. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w jego organizmie.

Policjanci ustalili właściciela bmw, którym kierował 14-latek. Przy okazji wyszło na jaw, że 46-letni łukowianin jest poszukiwany przez Sąd w Białej Podlaskiej. Miał „do zapłacenia” ponad 12 tys. zł. grzywny lub „do odbycia” karę pozbawienia wolności.

Wkrótce całość materiałów dotyczących dwóch 14-latków zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Łukowie.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory 2019: To już wyniki ostateczne. Państwowa Komisja Wyborcza policzyła 100 procent głosów

PiS stracił senat! Opozycja wygrywa wybory do senatu!

Gliwice: To koniec pewnej epoki. Zygmunt Frankiewicz przestaje być prezydentem po 26 latach!

źródło: policja
red: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close