RegionWiadomość dnia

Koronawirus a teatr – odwołane spektakle i alternatywne terminy lub zwrot biletów

Koronawirus uderza w cieszyńki teatr. Potwierdzono jeden pozywtyny przypadek w zespole Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego w czeskim Cieszynie. Co za tym idzie najbliższe spektakle jak i planowany festiwal zostaną odwołane. Organizatorzy przewiduja alternatywne terminy lub mozliwość zwrotu zakupionych biletów.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

To oznacza odwołanie m. in. zaplanowanej na dziś (25 września) premiery Hobbita oraz 20. edycji Festiwalu Teatrów Moraw i Śląska. Festiwal miał odbyć się w cieszyńskim teatrze od 2 do 9 października. – czytamy na łamach strony internetowej Radia Bielsko. A mowa o Scenie Polskie Teatru Cieszyńskiego w czeskim Cieszynie, gdzie wykryto zakażenie koronawirusem u jednego z członków zespołu. Pracownicy zakładaja kilka rozwiązań problemu, który w związku z ta sytuacja powstał. Spektakle mogą zostać przesunięte w czasie. Kolejny scenariusz zakłada zwrot zakupionych biletów. Jedno jest pewne – teatralna uczta póki co została odwołana.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nożownik zaatakował w jednym z pensjonatów!

Kopalnie na Śląsku będą zamknięte. Które skończą wydobycie jako pierwsze? [HARMONOGRAM ZAMYKANIA KOPALŃ]

Najbardziej szalone projekty motoryzacyjne zjechały do Katowic na Ultrace! [ZDJĘCIA, WIDEO]

źródło: Radio Bielsko

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close