RegionWiadomość dnia

Koronawirus w Teatrze Polskim w Bielsku. Odwołano spektakle

Teatr Polski w Bielsku-Białej odwołał spektakle zaplanowane do 18 października włącznie. Stało się to w związku z dwoma potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem Covid-19 w zespole artystycznym teatru. Dla przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa część pracowników została objęta kwarantanną.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

– Zapewniamy, że w Teatrze Polskim realizowane są wszelkie niezbędne procedury sanitarne i w tym zakresie pozostajemy w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bielsku-Białej – informuje dyrekcja Teatru Polskiego. – Bilety na spektakle zaplanowane do 18 października zachowują ważność. Informacje o zasadach ich wykorzystania lub zwrotu można uzyskać w kasie pod numerem telefonu 33 829 31 60 lub w Biurze Organizacji Widzów tel. 33 822 84 53. Będziemy na bieżąco informować państwa o sytuacji – zapewnia dyrekcja z nadzieją na szybki powrót do normalności.

Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ponad 4,2 tys. przypadków zakażenia koronawirusem w całym kraju.

 

Źródło i foto: UM Bielsko-Biała

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

REKORD zakażeń koronawirusem i zgonów. Na Śląsku powstanie specjalny szpital

Rolnicy zablokowali drogi i idą na wojnę z PiS. „Cała ustawa jest do kosza!”

Śląskie: Nie żyje proboszcz parafii w Ustroniu. Miał koronawirusa!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close