Region

Koronawirus w woj. śląskim. 88 nowych zakażeń i 16 ozdrowieńców

88 nowych przypadków zakażenia Covid-19 w woj. śląskim. Prawie połowa to pracownicy śląskich kopalni.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Zakażenie koronawirusem wykryto u kolejnych mieszkańców w Śląskiem: 5 mieszkańców powiatu wodzisławskiego (najmłodszy 2, najstarszy 40 lat), 10 mieszkańców Jastrzębia-Zdroju (najmłodszy rok, najstarszy 59 lat), młodego mieszkańca powiatu rybnickiego, 2 mieszkańców Żor w sile wieku, młodego mieszkańca Bielska-Białej, mieszkanki powiatu będzińskiego w sile wieku, mieszkańca Częstochowy w średnim wieku, 6 mieszkańców Dąbrowy Górniczej (najstarszy 67, najmłodszy 35 lat), 3 mieszkanek Katowic (2 w sile wieku i w średnim wieku), mieszkańca Mikołowa w średnim wieku, 3 mieszkańców Rybnika (2 kobiety: młoda i w średnim wieku oraz młody mężczyzna), 2 mieszkańców Gliwic (kobieta w średnim wieku i mężczyzna w sile wieku), 2 młodych mieszkańców Rudy Śląskiej, mieszkanki Chorzowa w średnim wieku, 2 mieszkańców Wodzisławia Śląskiego (dziecko i kobieta w średnim wieku), mieszkańca powiatu pszczyńskiego w średnim wieku, młodej mieszkanki powiatu myszkowskiego, 2 mieszkańców Lublińca (młody mężczyzna i kobieta w sile wieku), 2 mieszkanek powiatu tarnogórskiego w sile wieku oraz 41 pracowników kopalń.

16 kolejnych mieszkańców wyzdrowiało. 3 z nich wymagało leczenia w szpitalach pod opieką specjalistów, pozostali dzięki dobremu stanowi zdrowia mogli pozostać w izolacji domowej. Najstarszy z nich ma 88 lat – to mieszkanka powiatu żywieckiego, najmłodszy 7 lat i mieszka w Bytomiu. Łącznie w województwie śląskim wirusa pokonało już 1104 mieszkańców.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Premier Morawiecki zapewnia w Katowicach, że górnicy będą mogli wracać do pracy [WIDEO]

Nowy kandydat w II turze wyborów prezydenckich? Sensacyjne wyniki nowego sondażu!

103-latka z Polski wygrała walkę z koronawirusem

 

źr. ŚUW

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close