RegionZdrowie

Wystartował Letni Uniwersytet Zdrowia w MCK w Katowicach [ PROGRAM, BILETY ]

Właśnie rozpoczął się Letni Uniwersytet Zdrowia. Wydarzenie trwa do niedzieli w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jego celem jest pokazanie jak w prosty sposób utrzymać zdrowy tryb życia.

 

Letni Uniwersytet Zdrowia to targi organizowane przez Biolit Europe, Instytut Zielarstwa Polskiego i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Dzięki współpracy z Instytutem Zielarstwa Polskiego na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym warsztaty i wykłady prowadzone przez autorytety zielarstwa, lekarzy oraz naturopatów. W strefie wystawienniczej będzie szeroka oferta produktów naturalnych polskich producentów.

Z pomocą partnera wydarzenia Holistic Lifestyle Day niedziela będzie bogata w atrakcje sportowe: trening z Klaudią Szczęsną Live „Turbo spalanie” i Yoga na żywo. Wraz z Pełnią Zdrowia skosztować będzie można Zdrowej Kuchni Andrzeja Kawki.

Całe wydarzenie będzie opierać się na haśle „KOCHAM ZIOŁA”. Celem targów jest nauka zdrowszego trybu życia.

Kiedy, gdzie, za ile…

  • Kiedy? 15 i 16 sierpnia 2020 r.
  • Gdzie? Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
  • Cena? 1 dzień/4 godz. – 20zł/12 zł Wszystkie wykłady dla odwiedzających są w cenie biletu
  • Bilety online? do nabycia: https://www.ticketportal.pl/nevent/Letni-Uniwersytet-Zdrowia
  • Bilety w dniu targów? do nabycia w kasach targowych na terenie obiektu (liczba biletów ograniczona)
  • Warsztaty? płatne, na zapisy – prosimy o kontakt z biurem targów pod nr tel.: (32) 257 08 39, 501 691 587,602 483 699
  • BLOK HOLISTIC LIFESTYLE / niedziela 16.08.2020 – 30 zł

Szczegółowy PROGRAM Letniego Uniwersytetu Zdrowia obejmujący warsztaty i wykłady znajdziesz TUTAJ

Dla Śląska…

Targi pod nazwą Letni Uniwersytet Zdrowia organizowane są w ramach programu wspomagania rozwoju gospodarczego na Śląsku i w Polsce. To projekt wyjścia przedsiębiorców z kryzysu. Wydarzenie w MCK w Katowicach pomoże rozruszać biznes. Mieszkańcom Śląska natomiast pozwoli skorzystać z wielu ciekawych wykładów i szkoleń dotyczących tradycyjnych i akademickich sposobów utrzymania zdrowia.

Letni Uniwersytet Zdrowia to oferta dla osób poszukujących odpowiedzi na pytanie, jak w prosty i dostępny sposób stosować profilaktykę zdrowotną używając dostępnych wokół nas metod i narzędzi. Pierwsza edycja będzie skupiać się na polskich ziołach. „Kocham zioła” to temat przewodni spotkań, prelekcji i warsztatów na terenie MCK.

Letni Uniwersytet Zdrowia już w ten weekend w MCK w Katowicach

 

źródło: materiały prasowe
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close