Oglądaj w TVSRegion

Mirek Jędrowski o życiu z boreliozą. „Żywieniowe ABC” – nowy program TVS!

Jak wygląda życie chorującego na boreliozę? Mirek Jędrowski opowiada o życiu z chorobą w nowym programie TVS. Oglądaj „Żywieniowe ABC” w każdy wtorek o 17:30.

 

Mirek Jędrowski w pierwszym odcinku najnowszej produkcji TVS – „Żywieniowe ABC” – opowie o tym, jak radzi sobie na co dzień z boreliozą.

Premiera nowego programu TVS już we wtorek 7 stycznia o 17:30 w TVS!

 

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet! TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Żywieniowe ABC – nowość w TVS!

Prowadzący Andrzej Kawka (dietetyk kliniczny, specjalista dietetyki komórkowej, naturoterapeuta, klawiterapeuta) w każdy wtorek o 17:30 będzie rozwiewał wątpliwości dotyczące zdrowego odżywiania i stylu życia.

Ponadto w programie skupimy się na zdrowych i smacznych przepisach. Sprawdzimy także, jak funkcjonuje ludzki organizm i jak należy się odżywiać, by cieszyć się zdrowiem przez długi czas.

W jaki sposób żywienie, zioła, witaminy i styl życia wpływają na wygląd i zdrowie? Oglądaj „Żywieniowe ABC” w każdy wtorek o 17:30, by się dowiedzieć!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZDROWA DIETA – obalamy 10 najpopularniejszych MITÓW!

 

Mirek Jędrowski – życie z boreliozą

W premierowym odcinku programu „Żywieniowe ABC” znany artysta estradowy, Mirek Jędrowski, zdradzi widzom, jak wygląda jego życie z boreliozą. Ile czasu minęło, nim choroba została zdiagnozowana? Jak zmieniło się życie artysty po diagnozie? Z czego musiał zrezygnować, by jego organizm mógł funkcjonować poprawnie?

Kulisy życia Mirka Jędrowskiego ze skomplikowaną chorobą, jaką jest borelioza, poznacie już 7 stycznia w pierwszym odcinku programu „Żywieniowe ABC”. Oglądaj od 17:30 w TVS!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

KIERUNEK ZDROWIE: Borelioza – czym jest, jak ją rozpoznać i leczyć?

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close