KrajRegion

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Boksie. Alexas Kubicka z gliwickiego klubu bez medalu

W poniedziałek w wieczornej serii Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Boksie w Kielcach wystąpiła gliwicka Mistrzyni Europy z Budvy – Alexas Kubicka (51 kg).

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Niestety, zawodniczce GUKS CARBO Gliwice nie udało się się awansować do strefy medalowej. – Jej rywalka Babyrojisana Naorem Chanu walczyła nieczysto, dużo faulowała, ale sędzia nie ukarał pięściarki z Indii ani jednym ostrzeżeniem. Końcowy werdykt to 5:0 dla Hinduski (29-28, 30-27, 30-27, 30-27, 30-27).  Mistrzyni z Gliwic tym razem bez medalu, ale ciekawa przyszłość sportowa przed Alexas – donosi relacjonujący przebieg imprezy portal Polskiego Związku Bokserskiego (www.pzb.com.pl).

W drodze do ćwierćfinału, po znakomitych walkach, Alexas Kubicka pokonała – przypomnijmy – Hiszpankę Gisselly Salcedo i Feruzę Kazakovą z Uzbekistanu.

Generalnie w prestiżowym turnieju organizowanym po raz pierwszy w Polsce uczestniczy 414 pięściarek i pięściarzy z roczników 2002–2003, reprezentujących 52 państwa z całego globu. Finały turnieju kobiet przewidziano 22 kwietnia, finały turnieju mężczyzn 23 kwietnia. Pożegnanie ze świętokrzyskimi zawodami dla pięściarzy i pięściarek z roczników 2002 i 2003 nastąpi 24 kwietnia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Komunia Święta pod znakiem pandemii. Archidiecezje podjęły decyzje dotyczące sakramentu [WIDEO]

Każda pełnoletnia osoba będzie mogła zarejestrować się na szczepienie [WIDEO]

Premier zaszczepi się szczepionką Astra Zeneca

 

źr. UM Gliwice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close