Region

Jastrzębie: napadł na pracodawcę dla 400 zł

29-latek postanowił wraz z kolegami „wejść” do mieszkania swojego pracodawcy, bo twierdził, że ten ma mu oddać 400 zł. „Wejść” w cudzysłowie, bo mężczyzna wraz ze swoimi kolegami zniszczył drzwi do mieszkania i groził pracodawcy.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Następnie mężczyźni groźbą próbowali wymusić od niego zwrot rzekomego długu za wynagrodzenie w wysokości 400 złotych. Decyzją prokuratora 29-latek został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem kontaktowania się i zbliżania do poszkodowanych.

Policjanci z jastrzębskiej komendy zostali poinformowani o wymuszeniu rozbójniczym, do jakiego doszło w Jastrzębiu-Zdroju. 29-letni jastrzębianin wraz ze swoim wspólnikami zniszczył drzwi do mieszkania byłego pracodawcy, który zamieszkiwał tam z żoną i dwójką małych dzieci. Sprawcy, grożąc mężczyźnie i jego rodzinie, zażądali od niego zapłaty 400 złotych rzekomego długu za wynagrodzenie. Mundurowi zatrzymali podejrzanych, gdy ci samochodem odjeżdżali już z miejsca napaści. Decyzją prokuratora 29-latek został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem kontaktowania się i zbliżania do poszkodowanych.

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Mężczyzna zastrzelony przez policję w Rudzie Śląskiej. Jak do tego doszło? [NOWE FAKTY]

Śląskie: Pierwszy Punkt Szczepień Powszechnych już działa. Takich jak w Bielsku będzie 16

W Żywcu rzucali kamieniami w jubilera, w Buczkowicach wdarli się do sklepu. Włamywaczy nagrał monitoring [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close