Region

Premier zaszczepi się szczepionką Astra Zeneca

Premier Mateusz Morawiecki poinformował w mediach społecznościowych, że zamierza zaszczepić się szczepionką firmy Astra Zeneca.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika – 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest! Szczepionka – Astra Zeneca – już na mnie czeka – napisał na swoim profilu facebookowym.

Premier poinformował również, że wraz z nim zarejestrowała się jego żona – Iwona. – Oboje przygotowujemy się na szczepienie. Wielu z Was pisało, że powinienem to zrobić wcześniej. Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie. Najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu. Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy – dodał.

Jednocześnie premier zapewnił, że Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę, jeśli tylko będzie tego chciał.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Mężczyzna zastrzelony przez policję w Rudzie Śląskiej. Jak do tego doszło? [NOWE FAKTY]

Śląskie: Pierwszy Punkt Szczepień Powszechnych już działa. Takich jak w Bielsku będzie 16

W Żywcu rzucali kamieniami w jubilera, w Buczkowicach wdarli się do sklepu. Włamywaczy nagrał monitoring [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close