KrajRegion

Mobilna Biedronka? Rusza outlet handlowego giganta

Outlet Trucki – to nowy pomysł sieci Biedronka. Są to mobilne outlety, w których kupimy produkty przemysłowe przecenione nawet o 70%.

 

Mobilna Biedronka

Outlet Trucki Biedronki to mobilna przyczepa, która będzie zmieniała lokalizację, dzięki czemu klienci znanej sieci sklepów będą mogli kupować artykuły przecenione nawet o 70%. Program pilotażowy odbywa się aktualnie w Wielkopolsce. Dostaliśmy informację z biura prasowego sieci, że Biedronka nie planuje poprzestać na jednym województwie: Ze względu na innowacyjność tego konceptu analizujemy jego popularność wśród klientów i bazując na ich reakcjach, podejmiemy decyzję co do wprowadzenia go do innych regionów w Polsce

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne – mówi Adam Rybczonek, Regionalny Menedżer ds.Marketingu Operacyjnego.

Mobilna Biedronka

Outlet Trucki są czynne w godzinach od 9:00 do 20:00. Są również wyposażone w terminale płatnicze i klimatyzatory, dzięki którym można w nich robić zakupy nawet w czasie upałów.

 

Mateusz Pojda

źr.: materiały prasowe

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Defilada 100-lecia? Święto Wojska Polskiego w Katowicach ściągnęło tłumy [WIDEO]

Arcybiskup Marek Jędraszewski z poderżniętym gardłem! ZDJĘCIA szokują

Ogromny pożar sortowni odpadów. Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO z miejsca akcji

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close