Region

Mysłowice ruszają z kinem samochodowym. Przekąski można zamówić SMS’em

Mysłowice to kolejne miasto na Śląsku, które uruchamia kino samochodowe. Pierwszy taki seans odbędzie się już 31 maja. Ciekawostką jest to, że w trakcie filmu będzie można zamówić przekąski i napoje… SMS’em.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Na razie w planach są trzy seanse, które odbędą się: 31 maja w Parku Słupna, 7 czerwca Mysłowice Ławki, a 14 czerwca Mysłowice Stare Miasto. Na razie nie wiadomo, jakie filmy będą wyświetlone – o tym mają zadecydować mieszkańcy, którzy na facebooku wybiorą je w ankiecie.

Podobnie jak w innych miastach w Mysłowicach trzeba będzie się stosować do obowiązujących zaleceń sanitarnych. Odbiór dźwięku z filmu będzie możliwy za pomocą radia. Udział w projekcjach jest bezpłatny, ale obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Ciekawostką będzie to, że będzie istniała możliwość zamówienia przekąsek i napojów. Przy wjeździe każdy uczestnik otrzyma kartę z numerem samochodu, numerem telefonu i menu. Na tej podstawie będzie można wysłać SMS’a z zamówieniem. To będzie dostarczone przez obsługę, ale płatność może się odbyć tylko gotówką.

Źródło: MOK Mysłowice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus na Śląsku: Nowe przypadki – 43 pracowników kopalń/strong>

Śląskie: Tragedia nad zalewem Pogoria IV. Znaleziono zatopiony samochód

Jest nowe rozporządzenie w sprawie lotów krajowych i międzynarodowych

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close