AlarmRegion

Napis PARK ŚLĄSKI już sobie postał. Bo ktoś go zdewastował! [ZDJĘCIA]

Już sobie postał, już się zaświecił. Władze Parku Śląskiego chciały zabłysnąć na wiosnę i w sercu Parku postawiono ogromny, świecący napis PARK ŚLĄSKI. Co z tego, skoro znowu wandale dali znać o sobie. Napis rozwalono, a sprawca bądź sprawcy są namierzani.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

„(…) w nocy ktoś zniszczył napis świetlny „Park Śląski”. Uszkodzone zostały dwie litery‼ Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiego zdarzenia, w szczególności w okresie świątecznym, który powinien być czasem radości i wzajemnej życzliwości” – czytamy na facebooku Parku Śląskiego.

Ogromny, podświetlany napis miał być wiosną, świąteczną ozdobą dla odwiedzających park. Niestety – oprócz kulturalnych ludzi odwiedzają go jak widać kompletne dzbany, dla których zniszczenie czegoś to punkt honoru. Niestety – napis krótko cieszył oczy – bo teraz jest uszkodzony.

-Instalacja została postawiona dla Was, dla spacerowiczów i Gości Parku Śląskiego. Aby zmieniać Park na lepsze, musimy wspólnie szanować jego przestrzeń i obiekty‼️Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja będzie jedynie incydentem – mówią przedstawiciele Parku Śląskiego.

-Oczywiście naprawimy zniszczony napis, tak aby znów Was cieszył. Zapewniamy natomiast, że nie będziemy tolerować aktów wandalizmu‼️Park to nasze wspólne dobro więc dbajmy o nie razem – apelują pracownicy Parku Śląskiego.

I komu to przeszkadzało? Ktoś zniszczył napis PARK ŚLĄSKI! Władze parku załamują ręce nad czyjąś głupotą (fot.Park Śląski)
I komu to przeszkadzało? Ktoś zniszczył napis PARK ŚLĄSKI! Władze parku załamują ręce nad czyjąś głupotą (fot.Park Śląski)

 

źródło: Park Śląski
red: W. Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PILNE: prawie 23 tys. nowych przypadków. Nie żyją 204 osoby

870 tysięcy szczepionek jutro trafi do Polski. Kolejne – za tydzień

CO ZA SZCZĘŚLIWIEC! Mieszkaniec Bielska wygrał MILION!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close