KrajRegion

„Nasza wygrana, to zasługa Polaków”. PiS dziękuje wyborcom

– Mamy powody do radości. Pomimo potężnego frontu przeciwko nam – wygraliśmy. Przed nami zobowiązanie do jeszcze lepszej pracy, pomysłów i inwencji – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wieczoru wyborczego.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Dodał, że trzeba podtrzymać wiarygodność Prawa i Sprawiedliwości.

– Przed nami 4 lata ciężkiej pracy. Zaczynamy nowy etap. Mam nadzieję, że będzie zakończony jeszcze większym sukcesem – oznajmił.

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że wygrana w wyborach to zasługa Polaków. Podziękował wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu.

– Pełni radości możemy dziś powiedzieć, że nasz wynik daje nam ogromny społeczny mandat. Dziękujemy wszystkim Polakom, także tym, którzy głosowali na naszych konkurentów. Będziemy przekonywać ich do naszej wizji przez najbliższe 4 lata – powiedział.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory 2019: To już wyniki ostateczne. Państwowa Komisja Wyborcza policzyła 100 procent głosów

PiS stracił senat! Opozycja wygrywa wybory do senatu!

Gliwice: To koniec pewnej epoki. Zygmunt Frankiewicz przestaje być prezydentem po 26 latach!

 

źr. PiS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “„Nasza wygrana, to zasługa Polaków”. PiS dziękuje wyborcom”

  1. Ja mam nadzieję, że skupicie się na służbie zdrowia… Osoby leczone na raka, nie powinny mieć amputowanej nogi nad stawem kolanowym z podwodu miażdżycy. Brak środków dla służby zdrowia i terminy bardzo odległe tak się kończą, jak dla mnie SKANDAL!!! ALE 500+na każde dziecko, po czym ludzie rezygnują z pracy z niepełny etat bo jest mniej opłacalna… Wypłacane Bonami sodexo z wyraźnym dopiskiem ZAKAZ SPRZEDAŻY ALKOHOLU, po czym dzieci ładują w domu dziecka… Co gorsza, twierdzą że im tam lepiej niż w domu…. ŻAŁOSNE… Zapraszamy do Katowic…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close