RegionWiadomość dnia

Nowy system płatności za parkowanie w Pszczynie

Od początku lutego należność za postój w strefie płatnego parkowania w Pszczynie uregulujemy wygodnie przez aplikację mobilną mPay. Z poziomu swojego telefonu rozpoczniemy i zakończymy parkowanie, a dzięki naliczaniu minutowemu będziemy mieć gwarancję, że wnosimy opłatę tylko za faktyczny czas postoju auta.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Z aplikacją mieszkańcy zyskają ponadto dostęp do wielu innych ciekawych i pomocnych funkcjonalności.

– Coraz więcej osób korzysta ze swoich smartfonów, które umożliwiają instalacje funkcjonalnych aplikacji. Podpisaliśmy umowę z operatorem, który będzie odpowiadał ze wdrożenie systemu opłat parkingowych przy pomocy telefonu. Będzie to znaczne ułatwienie dla osób korzystających z płatnych stref parkowania – mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Wnoszenie opłaty za postój auta w strefie płatnego parkowania w Pszczynie przez aplikację mPay jest szybkie i wygodne. Przed skorzystaniem z usługi warto obejrzeć pomocny film instruktażowy, który przybliża cały proces płatności krok po kroku.

Kierowcy mogą liczyć również na dodatkowe udogodnienia – dzięki lokalizacji urządzenia w czasie rzeczywistym posiadacz aplikacji mPay zawsze wie, w jakiej aktualnie znajduje strefie i jaki cennik go obowiązuje. To użytkownik zatwierdza jednak finalnie swoje faktyczne położenie i w ten sposób ma pewność, że opłata zostanie naliczona zgodnie z cennikiem w danej strefie.

Źródło i foto: UM Pszczyna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Na Śląsku będzie można ładować samochody elektryczne wprost z latarni! To pomysł firmy z Tychów

Katowice: Prohibicja w kolejnych dzielnicach. Tym razem Załęże i Szopienice

To są najpopularniejsze imiona dzieci w Polsce w 2020 roku

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close