KrajRegion

Od lat wmawiał żonie, że jest policjantem. Wpadł, kiedy zadzwoniła po policję ;)

Mocno zmodyfikowana wersja „oszustwa na policjanta” 😉 I to tak mocno, że policjantom, którzy przyjechali do wezwania, ze śmiechu dzwoniły kajdanki! 41-latek przez kilka lat wmawiał żonie, że jest gliniarzem. Machał przed oczami policyjną odznaką i budował legendę. Ta legła w gruzach, kiedy po kłótni z mężem żona zadzwoniła po prawdziwych policjantów!

 

 

CZYTAJ TAKŻE: W sklepach znowu GODZINY DLA SENIORÓW! Nie wszyscy są tym zachwyceni

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w gminie Juchnowiec Kościelny. Mundurowi w trakcie rozmowy ze zgłaszającą usłyszeli, że jej 41-letni mąż jest również funkcjonariuszem Policji. Jak się okazało, mężczyzna od początku ich znajomości, przez kilka lat, mówił żonie i jej rodzinie, że jest policjantem, a w rzeczywistości podrobił legitymację służbową, którą pokazywał bliskim. Mundurowi ustalili, że „blachę” policyjną zakupił na jednym z portali internetowych, a legitymację samodzielnie podrobił i wydrukował.

41-latek został natychmiast zatrzymany razem z fałszywymi dokumentami. Mężczyzna odpowie nie tylko za znęcanie się nad żoną ale również za podrobienie legitymacji służbowej i posługiwania się nią. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: policja.pl
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Od lat wmawiał żonie, że jest policjantem. Wpadł, kiedy zadzwoniła po policję ;)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close