RegionWiadomość dniaZdrowie

Pan Przemysław prosi o pomoc! POTĘŻNY GUZ rośnie w nim z każdym dniem! [WIDEO]

Ten człowiek walczy o życie. Przemysław Suszek od 8 lat zmaga się z nowotworem przestrzeni zaotrzewnej. Guz rośnie w szybkim tempie. Rośnie i ma już 20 kilogramów!

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: 12-latka urodziła dziecko. Chce ją przesłuchać prokuratura

Góry śmieci jadą z Bytomia do Gliwic. Dziennie nawet 100 ton

Wielka powódź w Bieruniu już się nie powtórzy?
-Jestem człowiekiem, który się nie poddaje, ale nie ukrywam, że jest mi ciężko, ale guz mi bardzo doskwiera w codziennych czynnościach, jest problem z chodzeniem, do tego dochodzi ból pleców i nóg. Bo siłą rzeczy gdzieś tam to wszystko naciska na wszystkie narządy – mówi Przemysław Suszek, chory na nowotwór przestrzeni zaotrzewnej.

Nowotwór jest ogromny – nie mieści się już pod ubraniem – obecnie waży 25 kg. O jego istnieniu pan Przemek dowiedział się, kiedy na świat miała przyjść jego córka Paulinka.

-Jestem człowiekiem, który się nie poddaje, ale nie ukrywam, że jest mi ciężko, ale guz mi bardzo doskwiera w codziennych czynnościach - mówi Przemysław Suszek, chory na nowotwór przestrzeni zaotrzewnej.
-Jestem człowiekiem, który się nie poddaje, ale nie ukrywam, że jest mi ciężko, ale guz mi bardzo doskwiera w codziennych czynnościach – mówi Przemysław Suszek, chory na nowotwór przestrzeni zaotrzewnej.

 

-Wydawało mi się, że te bóle brzucha czy głowy są związane ze zmianą trybu życia i to przejdzie, ale to się wszystko nasilało i wtedy żona stwierdzał, że idziemy do lekarza – mówi Przemysław Suszek.

Diagnoza zwaliła pana Przemka z nóg. Nie pomogły operacje w Polsce i chemioterapia. Ale może pomóc operacja w Stanach Zjednoczonych, która kosztuje pół miliona złotych. Ponad 300 tysięcy złotych udało się już zebrać w przeciągu trzech tygodni. Brakuje jeszcze dwustu – zostało niewiele czasu – do 15 września pan Przemek musi uzbierać całość.

 

WIĘCEJ INFORMACJI O TYM, JAK MOŻNA POMÓC PANU PRZEMKOWI ZNAJDZIECIE TUTAJ:

www.siepomaga.pl/przemek-suszek

 

autor: Monika Herman
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close