Region

Gliwice: Zlot fanów „Gry o tron” w Silesia Outlet

W sobotę, 7 września w Silesia Outlet odbędzie się zlot fanów kultowego serialu „Gra o tron”. Impreza z bohaterami znanymi ze szklanych ekranów potrwa niemal cały dzień.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

W godzinach od 9.00 do 21.00 w pasażu handlowym centrum ustawiony zostanie słynny Żelazny tron Siedmiu Królestw, doskonale znany miłośnikom serialu. Każdy klient będzie mógł na nim zasiąść, by zrobić sobie zdjęcie.

W godzinach od 12.00 do 18.00 w centrum przebywać będą animatorzy ucharakteryzowani jak słynni bohaterowie serialu. Zaplanowano również specjalny turniej wojowników oraz mnóstwo gier, zabaw i konkursów. Nie zabraknie scenografii rodem z Gry o tron, animacji i konferansjera, który zagrzewać będzie do aktywności wszystkich klientów. Nie zabraknie również fanów serialu, przebranych w stroje swoich ulubionych bohaterów.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: 12-latka urodziła dziecko. Chce ją przesłuchać prokuratura

Góry śmieci jadą z Bytomia do Gliwic. Dziennie nawet 100 ton

Wielka powódź w Bieruniu już się nie powtórzy?

 

źr. inf.prasowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close