RegionWiadomość dnia

Silesia Outlet w Gliwicach otwarty! [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy Śląska i goście specjalni przybyli dzisiaj tłumnie na otwarcie Silesia Outlet w Gliwicach. Centrum oficjalnie rozpoczęło działanie i przyjęło pierwszych klientów. Docelowo centrum ma być największym outletem na Śląsku z 20 000 m² powierzchni handlowej i ponad setką salonów wyprzedażowych.

 

Śmierć pacjenta w męczarniach w Sosnowcu wstrząsnęła Polską!

W pierwszej fazie projektu otwartych zostało ponad 60 z nich na 12 000 m² powierzchni sprzedaży. Budowa drugiej fazy zakłada powstanie kolejnych 8 000 m² powierzchni sprzedaży.

Otworzyliśmy dla mieszkańców Śląska i ich gości jedno z najnowocześniejszych centrów wyprzedażowych w kraju. Silesia Outlet to miejsce z ogromnym potencjałem i mocną pozycją wyjściową, dzięki bardzo dobrej lokalizacji, atrakcyjnemu portfolio marek i komfortowym wnętrzom  – mówi Mirosław Januszko, dyrektor zarządzający 6B47 Poland, inwestor projektu.

Silesia Outlet w Gliwicach otwarty! [ZDJĘCIA] (fot.mat.prasowe)
Silesia Outlet w Gliwicach otwarty! [ZDJĘCIA] (fot.mat.prasowe)
Przygotowując się wspólnie z najemcami do otwarcia Silesia Outlet koncentrowaliśmy uwagę na sprawnym działaniu centrum. Poprzez efektywne zarządzanie, wsparte skutecznymi narzędziami marketingu, będziemy budować lojalną grupę klientów. Naszym celem jest tworzenie pozytywnych doświadczeń zakupowych, a w perspektywie konsekwentne zwiększanie liczby klientów i generowanie stabilnego  wzrostu wartości sprzedaży – mówi Bożena Gierszewska – Mroziewicz, Country Head Neinver w Polsce i Asset Management Director w Europie Centralnej.

 źr. inf.prasowa

 

Silesia Outlet w Gliwicach otwarty! [ZDJĘCIA] (fot.mat.prasowe)
Silesia Outlet w Gliwicach otwarty! [ZDJĘCIA] (fot.mat.prasowe)

Materiał Moniki Herman:

Centrum Silesia Outlet już czynne! W Gliwicach zostało dziś otwarte kolejne duże centrum wyprzedażowe. O godz. 12.00 zakupy mogli w nim robić pierwsi klienci.

-Trochę byłam przerażona, że to jest pierwszy dzień, będzie otwarcie i będą tłumy. Ale w sumie udało mi się zrobić bardzo fajne zakupy – mówi Bogusława, mieszkanka Gliwic. -Przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja, jest zjazd z a A4. Poza tym to bardzo fajne, atrakcyjne miejsce – uważa Agnieszka Widomska, mieszkanka Gliwic.

 

Silesia Outlet powstał przy ul. Rybnickiej. W sumie na powierzchni 12 tys m kwadratowych jest tu ponad 40 salonów. Docelowo będzie ich ponad 60.

-Obiekt jest w stanie pomieścić przynajmniej 16 tys klientów dziennie. Mamy nadzieję, że tych klientów będziemy mieć przynajmniej 10 tysięcy dziennie – mówi Maciej Krenek, inwestor, członek zarządu 6B47.

 

Zarządcą obiektu została hiszpańska firma Neinver, która na Górnym Śląsku wybudowała Galerię Katowicką. Docelowo Silesia Outlet w Gliwicach ma zostać rozbudowany do 20 tys. metrów kwadratowych.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close