RegionSport

Piast Gliwice: Największe gwiazdy Mistrza Polski podpisały aneksy do umów. Co to oznacza?

Gerard Badia, Jorge Felix, Tom Hateley, Uros Korun, Patryk Królczyk, Tymoteusz Klupś i Dominik Steczyk podpisali aneksy do swoich kontraktów z Piastem Gliwice. Dzięki temu będą reprezentować Niebiesko-Czerwonych do zakończenia sezonu 2019/20.

 

 

Zrobiliśmy program bez ani jednego polityka!!! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

– Cała siódemka parafrowała swoje aneksy na początku czerwca, jeszcze przed wznowieniem rozgrywek po przerwie. Do porozumienia doszliśmy bardzo szybko, ponieważ każdy z piłkarzy chce pomóc zespołowi zająć jak najwyższe miejsce na zakończenie sezonupowiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

Umowy Gerarda Badii, Jorge Felixa, Toma Hateley’a, Urosa Koruna i Patryka Królczyka pierwotnie wygasały 30 czerwca. Piast porozumiał się również z Lechem Poznań i 1. FC Nurnberg w sprawie przedłużenia wypożyczeń Tymoteusza Klupsia oraz Dominika Steczyka.

Do zakończenia bieżącego sezonu Niebiesko-Czerwonym zostały cztery spotkania. W najbliższą niedzielę podopieczni Waldemara Fornalika zmierzą się na swoim stadionie ze Śląskiem Wrocław. W dalszej kolejności gliwiczanie zagrają z Jagiellonią Białystok, Pogonią Szczecin, a sezon zakończą 19 lipca starciem z Cracovią.

 

źródło: GKS Piast SA

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tu Andrzej Duda zyskał rekordowe poparcie! Jaka to gmina?

Katowice: Osunięcie ziemi i zamknięty wiadukt na DK 86 skomplikuje życie kierowcom na kilka miesięcy!

Od środy można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”. Na razie tylko w formie elektronicznej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close