Region

Pijany kierowca chciał dać policji łapówkę. Ale nie pieniądze, a perfumy

Policjanci z Sosnowca musieli się mocno zdziwić, kiedy zatrzymali do kontroli kompletnie pijanego mężczyznę, a ten zaproponował im łapówkę. Nie chodziło jednak o pieniądze, a o trzy flakoniki… perfum.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

O tym, że kierujący samochodem terenowym, poruszający się w rejonie dzielnicy Juliusz, może być nietrzeźwy, poinformowali mieszkańcy. Kiedy policjanci zatrzymali go do kontroli, okazało się, że w organizmie miał blisko 4 promile alkoholu.

Mężczyzna zaproponował policjantom 3 flakonów perfum, by puścili go wolno. Mimo tego, że został poinformowany, że już sama taka propozycja jest przestępstwem, 38-latek ponawiał swoją propozycję. Został zatrzymany.

Podczas dalszych czynności śledczy znaleźli w jego samochodzie marihuanę, której ilość wystarczyłaby do przygotowania ponad 100 działek narkotyku. Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale i korupcyjną propozycję i posiadanie narkotyków. Grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Będzie luzowanie obostrzeń na wakacje! Premier przedstawił HARMONOGRAM

Koszmar w Dąbrowie Górniczej! Faszerowała niemowlę amfetaminą i znęcała się nad nim [WIDEO]

Kto najmocniej naciśnie na pedały? Śląskie miasta walczą o Rowerową Stolicę Polski!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close