RegionSportŚwiat

Piłka nożna: Krzysztof Piątek opatentował swoje pistolety!

Napastnik reprezentacji Polski – Krzysztof Piątek opatentował swoją słynną „cieszynkę” jako ruchomy znak towarowy. Pistolety Piątka stały się popularne dzięki jego fenomenalnej dyspozycji strzeleckiej w ubiegłym sezonie.

 

 

Zobacz słynną cieszynkę Krzysztofa Piątka:

 

W marcu była nowelizacja ustawy, która wprowadziła nowe kategorie znaku takie jak znaki multimedialne. Ku uciesze fanów piłkarza Piątka. chcę poinformować, że właśnie zarejestrował swoją „cieszynkę” jako znak towarowy ruchomy. W różnych wariantach – powiedziała Demba-Siwek w rozmowie z portalem ŚląskiBiznes.pl.

Interesujące jest to czym jest ruchomy znak towarowy Urząd Unii Europejskiej do spraw własności intelektualnej tłumaczy to tak: znak towarowy, na który składa się określony ruch lub zmiana ustawienia elementów znaku lub który przechodzi w taki ruch lub taką zmianę ustawienia.

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Krzysztof Piątek nie zastanawiał się długo w jaki sposób będzie celebrował swoje gole w Serie A. Jak podkreślał wiele razy, że słynny ślizg na kolanach i wystrzały z pistoletów to spontaniczny pomysł, który narodził się podczas strzelenia jednego z pierwszych goli w lidze włoskiej.

Niestety w tym sezonie Krzysztof Piątek nie prezentuje swojej cieszynki tak często jak w poprzednim. Dotychczas zaprezentował ją tylko trzy razy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nadciąga zima! W górach spadło sporo śniegu [ZDJĘCIA]

Martwe ryby w Jeziorze Żywieckim. Ryby giną w męczarniach z powodu braku tlenu

Ptaki opanowały miasto! Tak wyglądała wystawa kanarków w Sosnowcu [WIDEO]

Mateusz Pojda

źr.: eurosport.tvn.pl, sport.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close