AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! „MASOWY ATAK” na śląskie galerie handlowe 4 maja! Wszystkie mają informacje o bombie!

Galerie handlowe niemal w całym woj.śląskim dostały informację o podłożonym ładunku wybuchowym! To między innymi Silesia City Center i CH Załęże w Katowice, M1 w Bytomiu oraz centra handlowe w Zabrzu, Dąbrowie Górniczej czy Tychach

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Lekarze zalewani falą hejtu! Co za dzbany to robią!?

[Aktualizacja 20.05] Jak wynika z najnowszych informacji, takie same mailowe informacje o podłożonej bombie otrzymały galeria i centra handlowe w całej Polsce – między innymi w Lublinie, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Białymstoku, Zielonej Górze, Tarnowie czy Gorzowie.

 

Poniedziałek, 4 maja, pierwszy dzień otwartych galerii handlowych po kilkutygodniowej przerwie i od razu coś takiego! Do wielu galerii handlowych w woj.śląskim przyszły maile z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Chociaż informacje o bombach to w miażdżącej większości głupie żarty, to policja musi każdy taki sygnał drobiazgowo sprawdzić.

Uwaga!W okolicach Silesia City Center mogą występować utrudnienia w ruchu z uwagi na zgłoszenie o podłożonym ładunku…

Opublikowany przez 112Katowice Służby Ratunkowe Poniedziałek, 4 maja 2020

Informację o podłożeniu bomby w poniedziałek, 4 maja dostały między innymi Silesia City Center w Katowicach, CH Załęże w Katowicach, centrum handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej, centrum M1 w Bytomiu, centrum przy Towarowej w Tychach oraz centra handlowe w Rybniku i Zabrzu.

Uwaga!!!Ewakuacja centrum handlowego przy ul. Towarowej – zgłoszenie podłożenia ładunku wybuchowego. Na miejscu działa zastęp JRG Tychy i patrol Policji.

Opublikowany przez 112Tychy – Tyskie Służby Ratownicze Poniedziałek, 4 maja 2020

Jak mówi policja – w każdym z tych przypadków zarządcy centrum handlowego dostali maila z informacją o bombie. Niewykluczone, że takich informacji dostało o wiele więcej centrów i galerii handlowych w całym regionie. Policja na razie sprawdza te sygnały o których już wie, cały czas zbiera także informacje, czy podobnych ataków nie ma więcej.

Na miejsce zostały wysłane patrole policji, straż pożarna, oraz pirotechnicy którzy muszą po każdym takim sygnale sprawdzać dokładnie, czy w danej galerii handlowej faktycznie ktoś nie podłożył ładunku wybuchowego. Trwa akcja.

 

źródło: www.katowice24.info

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie ma najwięcej przypadków koronawirusa w Polsce! Nowe dane są zatrważające!

[WAŻNE] Zmiany w drugim etapie znoszenia obostrzeń!

Parkowanie na co drugim miejscu, jedzenie tylko na wynos. Wytyczne dla galerii handlowych

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “PILNE!!! „MASOWY ATAK” na śląskie galerie handlowe 4 maja! Wszystkie mają informacje o bombie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close