AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Mężczyzna spadł z wiaduktu nad S 86 w Sosnowcu!

Tragedia w środę, 24 lutego w Sosnowcu. Mężczyzna spadł z wiaduktu na trasę S-86 w Sosnowcu. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Śmiertelny w skutkach wypadek wydarzył się w Sosnowcu w rejonie wiaduktu w ciągu ulicy Grota Roweckiego. Około godziny 14.00 z wiaduktu na trasę S-86 spadł mężczyzna. Natychmiast ruszono mu z pomocą. Niestety, mimo wysiłków i reanimacji – mężczyzny nie udało się uratować.

Nie są znane jeszcze przyczyny wypadku. -na chwilę obecną możemy powiedzieć, że mężczyzna spadł z wiaduktu na trasę S-86. To 33-letni mężczyzna. Zmarł mimo podjętej natychmiast reanimacji. Miejsce tragedii jest zabezpieczone przez policję. Prawy pas ruchu w kierunku Katowic jest zablokowany – ruch odbywa się środkowym i lewym – poinformowała nas podkom. Sonia Kepper, rzeczniczka prasowa sosnowieckiej policji.

 

 

źródło: własne, KMP Sosnowiec
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W katastrofie helikoptera pod Pszczyną zginął znany śląski biznesmen [WIDEO]

Słynny podróżnik, Aleksander Doba nie żyje. Zmarł po zdobyciu Kilimandżaro

Wycinka w Parku Śląskim. Ponad 90 drzew idzie pod topór [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close