AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Wypadek policyjnego radiowozu w Katowicach! Radiowóz musieli ciąć strażacy!

Groźny wypadek policyjnego radiowozu w Katowicach. Doszło do niego w środę, 24 czerwca w samym centrum Katowic – na skrzyżowaniu ulic Sokolskiej i Chorzowskiej. Rannego w wypadku pasażera policyjnego auta „wycinali” strażacy – trafił już do szpitala.

 

 

„Zostań prezydentem za 13 tysięcy! Jak to zrobić? TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Wypadek policyjnego radiowozu w Katowicach miał miejsce w środę (24.06) wieczorem. Nieoznakowany policyjny radiowóz zderzył się na skrzyżowaniu ulic Sokolskiej i Chorzowskiej z innym samochodem osobowym. Jak informuje portal www.katowice24.info – wypadek miał miejsce, kiedy policyjny radiowóz na sygnale wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Wtedy uderzył w niego samochód osobowy, jadący z kierunku Silesia City Center.

Dwa policyjne nieoznakowane radiowozy jechały ulicą Sokolską, z Koszutki kierując się w stronę Placu Wolności. Jeden zdążył przejechać przez skrzyżowanie, ale drugi, kiedy przejeżdżał na sygnale przez skrzyżowanie na czerwonym świetle – został uderzony przez samochód osobowy.

Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie służby. Pasażera policyjnego radiowozu musieli ze zniszczonego siłą uderzenia wraku wyciągać strażacy – używali w tym celu hydraulicznego sprzętu. W sumie na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej.

Jak mówi na łamach www.katowice24.info kpt. Adam Kryla, rzecznik prasowy PSP w Katowicach, (…) łącznie w zderzeniu brały udział 3 samochody, w których były 4 osoby.

Akcja cały czas trwa – na miejscu badani są pozostali uczestnicy wypadku. Ruch w tym miejscu mocno się korkuje.

 

autor: W.Żegolewski
źródło: katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

DPS w Orzeszu to kolejne ognisko koronawirusa. Jaka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej?

Katowice: Skoszone drzewa i BMW rozerwane na strzępy! Koszmarny wypadek na Beskidzkiej! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Żłobki w Katowicach będą dostępne przez cały okres wakacyjny

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close