RegionWiadomość dnia

PiS i błyskawice na samochodach w Sosnowcu. Ktoś zniszczył auta na parkingu w Zagórzu! [ZDJĘCIA]

Akt wandalizmu, głupota czy prowokacja? Ktoś zniszczył kilka samochodów w dzielnicy Sosnowca Zagórze. Na parkingu kilka aut zostało popisanych sprejami – wandal bądź wandale upiększyli zaparkowane tu samochody symbolem protestów kobiet – czyli błyskawicą, oraz napisami PiS.

 

 

Polska czerwoną strefą! Czy grozi nam MEGA-LOCKDOWN?! TOP 5 Silesia Flesz

O bulwersującej sprawie na swoim facebooku poinformował prezydent Sosnowca – Arkadiusz Chęciński.

-Od kilku dni na ulicach naszego kraju kobiety walczą o swoje prawa. Wszyscy liczą się z tym, że może dochodzić do prowokacji. Czy dewastacja aut dzisiejszej nocy, do której doszło w Zagórzu miała być prowokacją, czy po prostu chuligańskim wybrykiem jakiegoś dzbana.
Niezależnie od tego zawsze walczymy z aktami wandalizmu, tak będzie i teraz. Nikt nie ma prawa niszczyć pomników, świątyń czy prywatnej własności. Dlatego tradycyjnie za wskazanie sprawcy ufundujemy nagrodę. Każdego, kto ma informację proszę o przekazanie jej do Straży Miejskiej pod numer telefonu 32 266 37 83. Pamiętajcie! Nie dajcie się prowokować!
Wspierajmy kobiety, walczmy o wolność wyboru, ale róbmy to z pełną klasą i kulturą!napisał na swoim FB prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

PiS i błyskawice na samochodach w Sosnowcu. Ktoś zniszczył auta na parkingu w Zagórzu!  (fot.FB Arkadiusz Chęciński)
PiS i błyskawice na samochodach w Sosnowcu. Ktoś zniszczył auta na parkingu w Zagórzu! (fot.FB Arkadiusz Chęciński)

Policja oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie nie ma. Część właścicieli popisanych samochodów usuwa bazgroły na własną rękę. Jeśli jednak znajdą się tacy, którzy sprawę zgłoszą – ruszy procedura. W zależności od tego, czy zniszczenia będą wycenione powyżej 500 zł lub poniżej – będzie ścigany sprawca przestępstwa bądź wykroczenia.

Internauci w wielu komentarzach podkreślają, że taki wybryk to prowokacja, a sam parking na którym zniszczono auta – jest z dala od wszelkich tras przemarszu Strajku Kobiet, czy miejsc, gdzie zbierali się do tej pory protestujący.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: Arkadiusz Chęciński facebook

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: Zakład Zieleni Miejskiej odkupi kwiaty od sprzedawców

Katowice: Rusza budowa szpitala tymczasowego w MCK

W Bielsku jakość powietrza można sprawdzić przez internet

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “PiS i błyskawice na samochodach w Sosnowcu. Ktoś zniszczył auta na parkingu w Zagórzu! [ZDJĘCIA]”

  1. Nie manipulujcie. Żadna prowokacja, lewaki robią swoje, dokładnie to samo dzieje się na zachodzie i robi to Antifa i fani lewicowych ideologii. A w protestach nie chodzi o prawa kobiet, tylko prawa LGBT i kasę na organizacje lewicowe, sami to przecież powiedzieli oficjalnie w swoich spontanicznych „postulatach”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close