KrajRegion

„Podwórko talentów Nivea”. Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje

Ruszyła kolejna odsłona akcji „Podwórko talentów Nivea”. Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje.

 

Podwórko talentów Nivea to coroczny projekt, w ramach którego jest o co walczyć. W 15 lokalizacjach z całej Polski, które zdobędą największą ilość głosów internautów, powstaną nowoczesne place zabaw. Miasto Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje.

 

Co za dzbany! Ludzie kradną wodę z cmentarza w Katowicach! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

 

Podwórko talentów Nivea

NIVEA już po raz 6. buduje wyjątkowe podwórka w całej Polsce. Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, jak również szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. To właśnie dla nich w tym roku firma wybuduje kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA! Jury nagrodziło już 5 lokalizacji. Natomiast teraz internauci mogą poprzez głosy zdecydować, gdzie powstanie kolejnych 15 Podwórek Talentów NIVEA.

Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje:

  1. w dzielnicy Bielszowice przy ul. Bielszowickiej 108 (obok Szkoły Podstawowej nr 11 Specjalnej im. Świętego Jana Pawła II)
  2. w dzielnicy Kochłowice przy ul. Dunikowskiego – Chełmońskiego 5,7,6 (na terenie Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa”)

Po raz kolejny to od mieszkańców miasta zależy, czy zgłoszone miejsce doczeka się placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. Głosowanie na stronie www.nivea.pl rozpoczęło się 22 maja i trwać będzie do 24 czerwca 2020 r. Codziennie można oddać jeden głos. Podwórko od Nivea wygrywa 15 miast mających najwięcej głosów. W rankingu „Miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców” kochłowicka lokalizacja zajmuje obecnie 7 miejsce, natomiast bielszowicka 10.

źr.: rudaslaska.com.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zasady funkcjonowania placówek oświatowych i żłobków [AKTUALIZACJA 25.05.2020]

Koszmar w Rybniku! Matka wyrzuciła 11-miesięczne dziecko oknem! W jakim jest stanie?

Landrynki wciąż uziemione. WIZZ AIR wydłuża zawieszenie lotów do i z Polski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close