RegionWiadomość dnia

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał rzucić się pod pociąg! [ZDJĘCIA]

O włos od tragedii! Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał rzucić się pod pociąg!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Dyżurny wschowskiej policji otrzymał niepokojącą informację o zaginięciu syna, 32-letniego mieszkańca powiatu wschowskiego, który dzień wcześniej po kłótni rodzinnej opuścił dom i ślad po nim zaginął. Zaniepokojeni członkowie rodziny po nieudanych poszukiwaniach na „własną rękę” następnego dnia postanowili fakt ten zgłosić na policję.

Mundurowi, biorąc pod uwagę okoliczności i treści ostatnich wiadomości SMS wysłanych przez zaginionego postanowili użyć wszelkich możliwości, żeby ustalić jego miejsce pobytu i sprawdzić jego zamiary. Z uwagi na to, że st.sierż. Bartosz Głuch znał osobiście mężczyznę, zdecydował się z nim skontaktować przez jeden z komunikatorów. W wyniku nawiązanej rozmowy i negocjacjach ustalono, że mężczyzna przeszedł na teren powiatu rawickiego i ma zamiar rzucić się pod pociąg.

O włos od tragedii! Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał rzucić się pod pociąg! (fot.policja)
O włos od tragedii! Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał rzucić się pod pociąg! (fot.policja)

Policjantom udało się ustalić rejon w jakim przebywał w trakcie prowadzonej rozmowy. Wiadomym było, że liczy się każda minuta. Skontaktowano się również z siostrą zaginionego mieszkającą ponad 50 km od Wschowy, którą w trakcie swojej wędrówki po awanturze rodzinnej odwiedził 32-latek. Zaalarmowano rawickich policjantów, którzy wspólnie z siostrą zaginionego udali się w miejsce wskazane przez wschowskich mundurowych. Jak się okazało, mężczyzna przebywał w rejonie czynnego torowiska i jak oznajmił policjantom chciał rzucić się pod nadjeżdżający pociąg.

Wyziębionemu mężczyźnie została udzielona pomoc, a następnie pogotowie ratunkowe przetransportowało go do rawickiego szpitala.

 

źródło: policja
red:W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dąbrowa Górnicza: Ojciec kilkanaście razy dźgał nożem 6-letnią córkę! Są NOWE FAKTY. Zobaczcie WIDEO

Kamienica w Katowicach wali się przez budowę hotelu? Mieszkańcy są przerażeni! [WIDEO]

Nałożył pierścień na penisa. Strażacy musieli przyjechać ze szlifierką do szpitala!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close