KrajRegionWiadomość dnia

Porozumienie gotowe na blokadę wyborów prezydenckich w maju

Jak ustalili reporterzy RMF 24, aż 12 posłów z partii Jarosława Gowina, jest gotowych na zablokowanie pomysłu przeprowadzenia wyborów prezydenckich w maju. Mimo panującej pandemii koronawirusa i mocno osłabionej gospodarki, gorący temat nie schodzi z debaty publicznej. Walka opozycji trwa.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, uzyskanych przez reporterów RMF 24, aż 12 posłów Porozumienia Jarosława Gowina, może zagłosować przeciwko przeprowadzeniu wyborów prezydenckich w maju 2020 r. Przypomnijmy, że mimo panującej pandemii koronawirusa w Polsce, temat wyborów, o które zawzięcie walczy partia Prawo i Sprawiedliwość nie schodzi z debaty publicznej. Warto dodać, że jest wiele innych palących tematów jak: osłabienie gospodarki, egzaminy maturalne czy sama walka z rozprzestrzenianiem się groźnego dla życia i zdrowia wirusa. Coraz więcej przedsiębiorców podejmuje strajki samochodowe, maturzyści czują się pominięci, a polska służba zdrowia sytuacją jest juz przeciążona i wykończona.

– Prawo i Sprawiedliwość wciąż jednak próbuje przeciągać posłów innych opcji na swoją stronę, by zniwelować sprzeciw koalicjanta. Rządzący kuszą awansami lub miejscami w spółkach Skarbu Państwa, co opozycja nazywa „politycznym kłusownictwem”. Czy to zadziała? Przekonamy się najpóźniej 7 maja. – czytamy na łamach RMF 24. Ciekawe czy opozycja postawi na swoim i wybory zostaną przeniesione na inny, bezpieczniejszy dla wszystkich głosujących termin oraz czy tym samym, udamy się do urn wyborczych, a nie prywatnych skrzynek pocztowych, abstrakcyjnie odsyłając karty do głosowania na wskazany przez Sejm RP adres.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest prośba do premiera o zwiększenie limitu wiernych w kościołach

Rekordowy skok zakażeń koronawirusem na Śląsku! Aż 141 nowych przypadków 1 maja!

Ponad 114 tys. zakażonych. Czy Polskę czeka taki sam scenariusz

źródło: RMF 24

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close