Region

Premier grzmi na Twitterze! „Zmanipulowali moją wypowiedź!” [WIDEO]

Premier Mateusz Morawiecki stanowczo zareagował na krążące w mediach społecznościowych wideo, w którym rzekomo miał mówić „kto umrze, to umrze i trudno”. Wideo jest jednak zmanipulowane, a całe zdanie jest wycięte z kontekstu.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

– Wczorajsza moja wypowiedź została zmanipulowana z premedytacją przez oszustów. Cel główny to sabotowanie ogłoszonych nakazów/zakazów i wprowadzanie ludzi w błąd. Najważniejszym naszym zadaniem jest ochrona życia i zdrowia. Chrońmy Polaków i naszą gospodarkę przed wirusem fakenews – pisze na Twitterze Mateusz Morawiecki.

W rzeczywistości premier powiedział zupełnie inne zdanie podczas czwartkowej konferencji prasowej. – Są w naszym społeczeństwie osoby, które uważają, że jakiekolwiek ograniczenia są niepotrzebne i powinniśmy przejść przez pandemię nie wdrażając żadnych ograniczeń. „Kto umrze, ten umrze i trudno” – są osoby, które tak uważają.

Mimo to ktoś postanowił zmanipulować wypowiedź premiera, sugerując, że ten nie liczy się ze zdrowiem i życiem Polaków.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Są NOWE OBOSTRZENIA w strefach żółtych i czerwonych! Zakaz wesel, szkoły zdalnie, 50% w autobusach!

Śląskie: Nowe powiaty i miasta w rozszerzonej CZERWONEJ STREFIE od 17 października!

Wojewoda śląski na kwarantannie. Jeden z pracowników biura ma koronawirus

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close