KrajRegionWiadomość dnia

Premier i żona zaszczepieni na koronawirusa szczepionką Astra Zeneca

Premier Mateusz Morawiecki – tak jak wcześniej zapowiedział – zaszczepił się przeciwko koronawirusowi szczepionką Astra Zeneca. Razem z premierem w sobotę, 24 kwietnia zaszczepiła się także jego żona.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Premier Morawiecki o tym, że on i jego żona zaszczepili się Astrą Zenecą poinformował w mediach społecznościowych. Oboje przyjęli pierwszą dawkę szczepionki przeciwko covid-19. Już wcześniej premier Morawiecki informował, że w związku z tym, że rusza rejestracja jego rocznika na szczepienia – zamierza się jak najbardziej zaszczepić, a chce to zrobić preparatem Astra Zeneca. Premier zarejestrował się przez infolinię, a dzisiaj został zaszczepiony.

-Moja żona Iwona i ja właśnie przyjęliśmy pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy służbom medycznym ze Szpitala Narodowego. Kochani, #SzczepimySię, bo chcemy szybko wrócić do normalnego życia. Do dzieła! – napisał premier na swoim Twitterze.

Premier i jego małżonka zostali zaszczepieni przeciwko koronawirusowi w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

źródło: RMF FM
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jego żona i dziecko zginęli w wypadku w Mierzęcicach. Ruszyła zbiórka dla Piotra

32-metrowy tramwaj wyjechał na śląskie tory. To ostatnia PESA z zamówienia Tramwajów Śląskich

Oszuści podszywają się pod rachmistrzów! Oto nowa metoda oszustwa na spis powszechny

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close