KrajRegionWiadomość dnia

Przybywa przypadków koronawirusa na Śląsku. Są nowe dane [KORONAWIRUS 3.06.2020]

Coraz więcej przypadków koronawirusa na Śląsku. W najnowszym raporcie Ministerstwa Zdrowia, opublikowanym w środę, 3 czerwca popołudniu – co trzeci przypadek potwierdzony testami, to zakażony z woj.śląskiego.

 

 

Zobacz także: Koniec obowiązku noszenia maseczek! Ale są wyjątki

-Mamy 142 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: łódzkiego (54), śląskiego (31), mazowieckiego (28), małopolskiego (8), dolnośląskiego (7), podlaskiego (5), świętokrzyskiego (4), opolskiego (3), kujawsko-pomorskiego (1), lubuskiego (1) – informuje Ministerstwo Zdrowia w środę, 3 czerwca.

Niestety, o ile w minionych dniach cieszyły dane o niewielkiej liczbie osób zmarłych – tak w ostatnich raportach liczba zakażonych, która przegrała walkę z COVID-19 ciągle rośnie. Służby resortu zdrowia informują o kilkunastu kolejnych ofiarach śmiertelnych pandemii:

-Z przykrością informujemy o śmierci 13 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 60-K, 67-M, 90-M, 91-K, 59-K Wrocław, 86-K, 83-M Legnica, 71-M Kędzierzyn-Koźle, 69-M Przemyśl, 61-M, 73-M, 90-K Radom, 84-K Warszawa. Większość osób miała choroby współistniejąceczytamy w komunikacie MZ.

Po zliczeniu najnowszych danych, liczba zakażonych koronawirusem wynosi już 24 687 osób. 1 115 zmarło.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: Ministerstwo Zdrowia

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Była reprezentantka Polski w ciężkim stanie! Koszmarny wypadek pod Bielskiem-Białą!

Za złe warunki sanitarne w aucie. Będą nowe mandaty! Za co jeszcze?

Śląskie: NIE SZCZAJ CHAMIE W NASZEJ BRAMIE. Gdzie wisi taki kontrowersyjny baner?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close