RegionWiadomość dnia

Pszczyna organizuje Black Week. Chce pomóc przedsiębiorcom

Urząd Miejski w Pszczynie wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami organizuje tydzień największych promocji i wyprzedaży. Wydarzenie pod nazwą „Black Week” jest wsparciem dla pszczyńskich sklepów i firm usługowych, a także okazją dla mieszkańców na ciekawe zakupy z rabatami i niespodziankami przygotowanymi na tę okazję przez punkty handlowe.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

W najbliższy czwartek i piątek, czyli 26 i 27 listopada pszczyńskie sklepy będą czynne dłużej. Swoje drzwi otworzą o godzinie 9.00 i będą nas zapraszać do 19.00.

Na świecie nazwy „Black Week” lub „Black Friday” to synonimy wyjątkowych okazji zakupowych. – Podczas jednego lub kilku dni klienci mogą skorzystać z bardzo wysokich rabatów lub innych atrakcyjnych niespodzianek. Również w Pszczynie czekać będzie na Was mnóstwo ciekawych ofert. W akcję włączyło się już kilkadziesiąt punktów handlowych, a z każdą godziną ich lista się wydłuża – piszą urzędnicy na stronie miejskiej.

Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny. Również za parking w dniach 26 i 27 listopada nie będą pobierane opłaty.

– Przedsiębiorców zachęcam do skorzystania z tej formy promocji punktów handlowych, swoich usług, a mieszkańców do zapoznania się z bogatą ofertą pszczyńskich sklepów – mówi burmistrz Dariusz Skrobol. – To z jednej strony okazja dla nas wszystkich, by wesprzeć lokalne firmy, a z drugiej możliwość zrobienia udanych zakupówdodaje.

Źródło i foto: UM Pszczyna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ruszyły przesłuchania uczestników manifestacji, które odbywały się w Katowicach [WIDEO]

Najlepszy i największy rollercoaster w Europie jest w Zatorze! [WIDEO]

Kopalnia powstanie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Wśród mieszkańców zawrzało! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close