AlarmRegion

Rowerzystka poczuła nagle ukłucie. Okazało się, że ktoś do niej strzelał!

Racibórz. 44-latek postrzelił z wiatrówki rowerzystkę. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał w organizmie 3 promile alkoholu. Grożą mu 3 lata więzienia.

 

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do zdarzenia doszło w Raciborzu przy ulicy Rudzkiej w rejonie cmentarza. Na miejsce interwencji skierowany został patrol policji z raciborskiej prewencji. Wstępne ustalenia mundurowych wykazały, że 32-letnia mieszkanka Raciborza jechała rowerem ulicą Rudzką w Raciborzu, kiedy została postrzelona w udo. Sprawcą okazał się 44-latek, którego ujął i przekazał w ręce policjantów świadek zdarzenia. Zatrzymany mieszkaniec Raciborza był pijany, miał w organizmie 3 promile. Stróże prawa zabezpieczyli broń pneumatyczną, z której padł strzał.

Za narażenie 32-letniej kobiety na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: 17-latek wszedł na słup energetyczny. Zginął porażony prądem

Największe szlagierowe gwiazdy zagrały z Radiem Silesia z okazji Dnia Matki w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Porsche Carrera a nawet rzadki Morgan! Zobaczcie co i za ile sprzedają śląscy celnicy

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close