RegionWiadomość dnia

Rejestrujesz samochód? Od 1 lipca nowe zasady. Wszystko przez koronawirus

Od 1 lipca w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu wprowadzone zostaną nowe zasady bezpośredniej obsługi klientów, którzy przyjdą załatwić sprawę bez ustalonego wcześniej terminu.

 

 

Zrobiliśmy program bez ani jednego polityka!!! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

W przypadku przybycia do wydziału bez umówienia, wizyta odbywać się będzie w reżimie sanitarnym (jedna osoba przypada na jeden pokój obsługi). Obsługę w danym dniu bez oczekiwania na swoją kolejkę, zapewnią klientom bilety, które będą wydawane w holu głównym ratusza w Punkcie Informacyjnym UM. Bilety będą wydawane od godz. 7.45. Pobierając bilet na określoną godzinę klienci unikną długiego stania w kolejce.

Należy podkreślić, że jeden bilet oznacza załatwienie jednej sprawy. Jeżeli klient zamierza zarejestrować dwa i więcej niż dwa pojazdy należy to wcześniej zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu: 32 28 36 150. Zostanie wówczas zaproponowana inna, dogodna forma załatwienia sprawy – mówi Alina Staciwa, Naczelnik Wydziału Komunikacji UM.

Rejestracja zakupionego w salonie, sprowadzonego z zagranicy oraz przerejestrowywanego pojazdu odbywa się w zarezerwowanym wcześniej przez internet terminie (https://bezkolejki.eu/umbytom/Reservation) lub telefonicznie pod numerem tel.: 32 28 36 132 lub 32 28 36 150.

-Wizytę w urzędzie można umówić za pośrednictwem strony internetowej (zdalnego kalendarza wizyt) lub telefonicznie na następne trzy dni kalendarzowe. Zachęcamy do korzystania z tych form. Wszystkim nam ułatwi to życie oszczędzając czas i nerwymówi Alina Staciwa.

Liczba klientów obsługiwanych w danym dniu jest ograniczona. Wejście do Wydziału Komunikacji pozostaje bez zmian- tj. wejście boczne zlokalizowane po prawej stronie od wejścia głównego (obok windy). Na terenie budynku obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

 

źródło: UM Bytom

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tu Andrzej Duda zyskał rekordowe poparcie! Jaka to gmina?

Katowice: Osunięcie ziemi i zamknięty wiadukt na DK 86 skomplikuje życie kierowcom na kilka miesięcy!

Od środy można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”. Na razie tylko w formie elektronicznej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close