RegionWiadomość dnia

W Gliwicach oddasz stary telefon i jeszcze pomożesz w dobrej sprawie!

Masz telefon, którego nie używasz? Chcesz zrobić coś dla środowiska, a przy okazji komuś pomóc? Przekaż go dalej. Tak można zrobić w Gliwicach, gdzie zamiast wyrzucać stary telefon – nawet już nie działający – można bardzo pomóc.

 

 

Zrobiliśmy program bez ani jednego polityka!!! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Stowarzyszenie Przed Siebie i Fundacja Świętego Mikołaja do 16 lipca zbierają stare telefony. Nie muszą być sprawne – trafią do recyklingu. Dochód ze sprzedanych „komórek” zasili fundusz stypendialny. Jeden telefon, jedna złotówka, jeden cel: pomóc uczniom, którzy z powodu trudnej sytuacji materialnej nie mogą rozwijać swoich zainteresowań.

Telefony można przynosić do restauracji Karmnik przy ul. Górnych Wałów 11. Podaj Dalej to inicjatywa, którą od lat prowadzi w naszym mieście Stowarzyszenie Przed Siebie (za swoje zaangażowanie społecznicy zostali nagrodzeni w 2018 roku w plebiscycie Liderzy Społeczni Gliwic). Gliwiczanie zbierali już biżuterię, torebki, kolorowe włóczki, filc. Teraz czas na telefony!

 

źródło: UM Gliwice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tu Andrzej Duda zyskał rekordowe poparcie! Jaka to gmina?

Katowice: Osunięcie ziemi i zamknięty wiadukt na DK 86 skomplikuje życie kierowcom na kilka miesięcy!

Od środy można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”. Na razie tylko w formie elektronicznej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close