Region

Ruda Śląska: Aquadrom zaprasza na pirackie urodziny

Zorbing, nurkowanie w sprzęcie, poszukiwanie skarbów, warsztaty dekorowania i tort urodzinowy – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekać będą na gości Aquadromu w najbliższą niedzielę. W ten sposób rudzki park wodny świętował będzie swoje siódme urodziny, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Szlagierowa gwiazda prosi o pomoc! TOP 5 SILESIA FLESZ
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Aquadrom obchodzi kolejny rok działalności. Chcemy to uczcić, dlatego organizujemy największy event w roku, podczas którego nie zabraknie licznych atrakcji, konkursów z nagrodami oraz  urodzinowego poczęstunku dla naszych gości – zaznacza Marta Malik, prezes Aquadromu. – Zarówno w hali basenowej, jak i w holu recepcyjnym przygotowaliśmy dla młodszych i starszych klientów szereg atrakcji – dodaje.

Osoby, które w niedzielę w godzinach od 12.00 do 18.00 zdecydują się odwiedzić rudzki park wodny, będą mogły poznać tajniki podbasenia, gdzie po świecie filtrów i pomp oprowadzą pracownicy techniczni, którzy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania. Z kolei moc atrakcji zapewnią  animatorzy, którzy zapraszają całe rodziny do wodnych szaleństw, zorbingu, bitwy wodnej oraz szukania skarbów ukrytych w różnych zakątkach parku wodnego.

fot.mat.prasowe
fot.mat.prasowe

Najmłodszych zapraszamy także do  nurkowania w sprzęcie w basenie z ruchomym dnem. Może to  właśnie podwodny świat okaże się największą pasją w ich życiu i nowym hobby na długie lata – podkreśla Marta Malik.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Amatorzy kuchennych specjałów będą mogli wziąć udział w  warsztatach dekorowania „Cake Pops”, które poprowadzi blogerka kulinarna Agata Popenda. Natomiast o godzinie 16:00 będzie można skosztować urodzinowego tortu muffinkowego, który specjalnie dla gości przygotuje Aqua Bistro. Nie zabraknie również fotobudki, która będzie do  dyspozycji między godziną 15:00-18:00.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybuch gazu w Szczyrku. Strażacy znaleźli ciała kolejnych dwóch osób. Nie żyją cztery osoby dorosłe i czwórka dzieci

Tragedia w Szczyrku: Będzie śledztwo ws.sprowadzenia katastrofy skutkującej śmiercią ludzi oraz nieumyślnego spowodowanie śmierci

Tragedia w Szczyrku: Władze Powiatu Bielskiego składają wyrazy współczucia bliskim ofiar oraz całej tamtejszej społeczności

 

źr. UM Ruda Śląska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close