AlarmRegionWiadomość dnia

Ruda Śląska: Zagłosował w wyborach w kostiumie dinozaura i wszystko nagrał! [WIDEO]

W czasie wyborów zdarzają się różne dziwne i nieprzewidziane sytuacje – ale Ruda Śląska skasowała wszystkie z całej Polski w przedbiegach. Do jednej z komisji wyborczych przyszedł wyborca w stroju dinozaura. Tyranozaur, lub jak kto woli T-rex wylegitymował się, pobrał kartę i legitnie zagłosował 😉

 

 

Zrobiliśmy program bez ani jednego polityka!!! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!


To nie żadna prowokacja, ani happening. To działalność rudzkiego Dino z Bykowino. Zielony jak trawa dinozaur przyszedł do obwodowej komisji wyborczej nr 51 w Rudzie Śląskiej. Mimo, że T-rex miliony lat temu siał postrach i grozę, to w komisji wyborczej jego odwiedziny przyjęto ciepło i z uśmiechem.

Ruda Śląska: Zagłosował w wyborach w kostiumie dinozaura i wszystko nagrał! (fot.Dino z Bykowino)
Ruda Śląska: Zagłosował w wyborach w kostiumie dinozaura i wszystko nagrał! (fot.Dino z Bykowino)

Dinozaur grzecznie się przywitał, wylegitymował się, pobrał kartę, zaznaczył kandydata i wrzucił kartę do urny. Wszystko leg artis. Ale o co w ogóle chodzi, że w Rudzie Śląskiej w wyborach prezydenckich zagłosował dinozaur? O tym mówi nam sam Dino z Bykowino:

-Pomysł narodził się już w czasie pandemii, kiedy wszyscy żyliśmy z ograniczeniami. Ciężko było patrzeć jak wokół wszyscy byli pozbawieni uśmiechu na twarzy. Taki tyranozaur na co Dzień nie chodzi po ulicach miasta.? mieszkańcy szybko polubili mnie i za każdym razem reakcja ludzi była przednia. Wszyscy się uśmiechali i cieszyli, zapraszali gdzie tylko się da ? A głosowanie jako tyranozaur miało być przykładem, że każdy może przyjść i oddać głos. Bo każdy głos jest ważny. A jak Dino z Bykowino mógł, to każdy inny też! – mówi nam Dino z Bykowino.

Tyranozaur wybiera się też na drugą turę, 12 lipca. Bo jednorazowa wycieczka na wybory to nie była. -Jednorazowy nie jest i mam nadzieję że będzie duuużo więcej – dodaje rudzki Dino.

Obowiązek obywatelski spełniony

Opublikowany przez Dino Z Bykowimo Niedziela, 28 czerwca 2020

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tu Andrzej Duda zyskał rekordowe poparcie! Jaka to gmina?

Katowice: Osunięcie ziemi i zamknięty wiadukt na DK 86 skomplikuje życie kierowcom na kilka miesięcy!

Od środy można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”. Na razie tylko w formie elektronicznej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close