RegionWiadomość dnia

Rybnik: Były zawodnik żużlowego ROW-u napisał list zza krat. Wyraża skruchę

Były zawodnik żużlowego ROW-u wyraża skruchę. Przekazał do mediów list, w którym przeprasza kobietę, która ucierpiała w trakcie wypadku, do którego doszło z jego winy. Rafał Szombierski w dalszym ciągu przebywa w areszcie, po feralnych zdarzeniach.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

„Szumina” bo tak na Rafała Szombierskiego mówili koledzy z klubu i kibice, przebywa aktualnie w areszcie. Wszystko to z powodu wypadku, do którego doszło, gdy były żużlowiec był pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło pod koniec marca – Szumina zjechał w okolicach ul. Raciborskiej w Rybniku na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Mazdą. Kobieta, która kierowała tym pojazdem doznała dużego uszczerbku na zdrowiu. Szombierski uciekł z miejsca zdarzenia i został zatrzymany kawałek dalej przy ul. Brzozowej. Może dziwić fakt, że do wiadomości publicznej podano jego dokładne personalia, ale jak czytamy na stronie www.rybmik.com.pl słowa obrońcy „Szuminy” Jarosława Recka- Mój klient wyraził zgodę na upublicznienie swojego wizerunku, ponieważ nie zamierza przed nikim się ukrywać i jest gotów ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Ciężką pracą odkupić swoje winy Warto przypomnieć, że u Szombierskiego wykryto dwa promie alkoholu we krwi. 

Teraz „Szumina” w liście zza krat napisał m.in., żeNie pustymi słowami, ale konkretnymi działaniami chciałbym, chociażby w minimalnym stopniu, zadośćuczynić i odkupić swoją winę. Nie oczekuję, że mój czyn będzie wybaczony, ale zrobię wszystko, by Pani Pokrzywdzona wróciła do zdrowia i mogła żyć tak jak wcześniej. To co się stało, zmieniło moje życie i z pokorą przyjmę nałożoną na mnie karę. – czym jasno i dosadnie wyraża skruchę. W 2019 r doszło na polskich drogach do ok. 30 tys. wypadków, w których zostało rannych prawie 35 tys. osób.

Więcej informacji, oraz cały list znajdziecie Państwo pod tym LINKIEM. 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Baseny otwarte od 6 czerwca: czy chodzenie na pływalnie jest bezpieczne?

Uzdrowiska i sanatoria otwarte od 15 czerwca. Kuracjusze będą musieli zrobić test na obecność Covid-19

Są wytyczne w sprawie odmrażania lotów [ZASADY NA LOTNISKU I W SAMOLOCIE]

źródło: www.rybnik.com.pl

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close