RegionWiadomość dnia

Rybnik: Mieszkańcy nie pojeżdzą na hulajnogach? Na to wygląda

Firma, która wprowadziła na rybnicki rynek hulajnogi miejskie wycofała się z takiego profilu działalności i związku z tym blikee.city ściąga już od 17 września wszystkie hulajnogi, które do tej pory rybniczanie mogli wypożyczać. Jednak jak informuje firma – hulajnogi mogą wrócić w przyszłym sezonie.

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Ten kto do pracy lubił przemieszczać się na wypożyczonej w mieście hulajnodze, bedzie musiał zmienić swoje przyzwyczajenia. Firma, która była franczyzobiorcą blinkee.city zmieniła profil działalności i tym samym zrezygnowała ze współpracy z macieżystą spółką. Efekt? Od 17 września hulajnogi znikają z ulic Rybnika. Jak czytamy na stronie www.rybnik.com.pl jest szansa, że hulajnogi wrócą w następnym sezonie, jednak jest to zależne od znalezienia przez firmę blinkee.city nowego partnera na terenie miasta. Dla pocieszenia – rybniczanie mogą korzystać z hulajnóg w innych miastach, w dalszym ciągu używając tej samej aplikacji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W tym roku księża nie odwiedzą wiernych podczas kolędy. Wyjątkiem specjalne zaproszenia

Koronawirus w liczbach: ZUS wypłacił blisko 1,3 mln zasiłków opiekuńczych na kwotę 912 mln złotych

Dyrektor Muzeum Auschwitz chce iść do więzienia za 13-letniego chłopca

źródło: rybnik.com.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close