KrajRegion

Sanepid przerwał pogrzeb. Okazało się, że zmarły był zakażony koronawirusem

W Bielsku Podlaskim odbywały się uroczystości pogrzebowe 80-latka. W czasie pogrzebu synowa mężczyzny została informację, że zmarły był zakażony koronawirusem. Sanepid postanowił, że pogrzeb odbędzie się bez udziału rodziny.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Zgodnie ze zwyczajem kościoła prawosławnego, którego zmarły był wyznawcą, rodzina zorganizowała panichidę. Zwyczaj ten polega na pożegnaniu zmarłego w jego domu przed właściwym nabożeństwem w cerkwi. Zgodnie z tradycją w domu mężczyzny zjawiło się mnóstwo żałobników – czytamy na stronie Polsat News.

Podczas uroczystości pogrzebowej synowa zmarłego odebrała telefon z sanepidu. Okazało się, że 80-latek był zakażony koronawirusem. Sanepid nakazał przerwanie pogrzebu. 80-latka pochowano następnego dnia bez udziału rodziny. Wszyscy ci, którzy byli obecni podczas ceremonii pogrzebowej zostali poddani kwarantannie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Są NOWE OBOSTRZENIA w strefach żółtych i czerwonych! Zakaz wesel, szkoły zdalnie, 50% w autobusach!

Śląskie: Nowe powiaty i miasta w rozszerzonej CZERWONEJ STREFIE od 17 października!

Wojewoda śląski na kwarantannie. Jeden z pracowników biura ma koronawirus

 

źr. Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close