RegionWiadomość dnia

Śląska policja sprawnie łapie przestępców. Potrafi wyciągnąć ich nawet spod ziemi!

Policja to tak naprawdę oprócz wojska jedna z najważniejszych służb na terenie kraju, która dba na codzień o nasze bezpieczeństwo. Każda komenda ma specjalną jednostkę, odpowiadającą za poszukiwanie podejrzanych. Na Śląsku…potrafią ich dosłownie wyciągnąć spod ziemi!

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Historia ta powinna być przestrogą dla tych, którym wydaje się, że można uniknąć kary za popełnione przestępstwo. Każda komenda ma specjalną jednostką, która odpowiada za tropienie podejrzanych. Policjanci pracujący w takich zespołach oprócz specjalistycznej wiedzy i znajomości najnowszych technik, muszą również mieć nie lada siłę zaparcia by szukać tych najbardziej sprytnych i biegle wymykających się wymiarowi sprawiedliwości bandziorów.

I tu pojawia się nasz rodzimy akcent śląski. Funkcjonariusze od dłuższego czasu nie mogli namierzyć przestępcy. W końcu wytropili go na podstawie miejsca pracy. A teraz uwaga – gdy poszukiwany mieszkaniec Rudy Śląskiej w trakcie szychty wyjechał ze swoim kierownikiem na powierzchnię – poszukiwacze już na niego czekali! Zakuli w kajdanki i odwieźli do aresztu!

 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Na Śląsku czy w Zagłębiu? Gdzie powstać może spalarnia śmieci? Pytamy w LOŻY PREZYDENTÓW

Ministerstwo Zdrowia wydało KOMUNIKAT w sprawie koronawirusa w Polsce

Book trailer do „Śladu” Przemysława Żarskiego już w sieci. Trwa premiera jego drugiej książki!

źródło: KWP Katowice

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close