Region

Śląskie: Nie rozumiał, dlaczego został poddany kontroli skoro „nic” nie zrobił. Stracił prawo jazdy, które miał 42 lata

Do niechlubnego grona ujętych przez policyjną grupę SPEED piratów dołączył kolejny, który nie wiedział, dlaczego to właśnie jego zatrzymano do kontroli. Za wyprzedzanie ,,na trzeciego” i zmuszanie pozostałych uczestników ruchu do hamowania 61-letni kierowca pożegnał się z prawem jazdy, które posiadał od 42 lat.

 

Dla kogo za darmo pociągi na Śląsku? Sprawdzamy w TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

W środę rano policjanci z drogówki, patrolujący ulicę Zygmuntowską w Gliwicach nieoznakowanym radiowozem, zauważyli volvo wyprzedzające inny pojazd, mimo że z naprzeciwka również jechało auto. Przy okazji do hamowania został zmuszony samochód poruszający się w tym samym kierunku.

Po zatrzymaniu volvo kierujący nim 61-latek powiedział mundurowym, że posiada prawo jazdy już ponad 42 lata i nie rozumie, dlaczego jest kontrolowany, skoro nic się nie stało.

Po wyjaśnieniu przewinienia policjanci zatrzymali mężczyźnie jego uprawnienia do kierowania. Dokument wraz z nagraniem z kamery umieszczonej w radiowozie, trafi do sądu. Za tego typu wykroczenie kodeks przewiduje grzywnę w wysokości do 5 tys. złotych.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

[WIDEO +18] Katował bestialsko kota, teraz uciekł za granicę!? Nagranie zszokowało internet!

Fardin Kazemi, kierowca z Iranu ma już nową ciężarówkę! Wspaniałe zakończenie niesamowitej historii! [WIDEO]

Koleje Śląskie ruszają do Krakowa, a pociąg dla niektórych jest za darmo!\

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close