Region

Śląskie: Widzieliście „bohaterów” śląskich dróg? Policja publikuje film [WIDEO]

Czy mimo podwójnej ciągłej, ktoś może zawracać? Czy na ulicy w centrum miasta ktoś może nas niespodziewanie wyprzedzić z prawej strony? Niestety, istnieje i takie ryzyko. A ponieważ obraz zastępuje tysiąc słów, policja publikuje trzy przykładowe filmy obrazujące skrajnie nieodpowiedzialne zachowania kierowców. Należy dodać – zachowania zasługujące na szczególne potępienie, gdyż nie wynikały z błędu, lecz działania umyślnego.

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

 

Te sprawy już osądzono, a „bohaterowie” śląskich dróg zostali przykładnie ukarani, w dwóch przypadkach nie obyło się bez utraty prawa jazdy.

Na filmach widać, że niebezpieczeństwa ze strony nieodpowiedzialnych kierowców można spodziewać się wszędzie, dlatego policja apeluje o przestrzeganie zasady ograniczonego zaufania, podróżowanie prędkościami dostosowanymi do przepisów oraz, co równie ważne, do warunków panujących na drodze, np. widoczności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Budka uderza w Ziobrę! „Ten człowiek śmie mówić o honorze?!”

Premier Morawiecki i policjant Morawiecki. Szef rządu spotkał swojego sobowtóra na Śląsku! [ZDJĘCIA]

Mirek Szołtysek – to już 30 lat na scenie! Jubileuszowy koncert już 18 stycznia w ChCK

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close