AlarmRegion

Śląskie: Zaginięcie 11-latka! Chłopczyk się znalazł, a ojciec został aresztowany

W nocy policjanci zostali powiadomieni przez ojca o tym, że jego 11-letni syn nie wrócił do domu i nie ma z nim żadnego kontaktu. Natychmiast przyjęto zawiadomienie o zaginięciu małoletniego i rozpoczęto jego poszukiwania. Podczas wykonywanych czynności z ojcem 11-latka, mundurowy sprawdził go w policyjnych systemach. Okazało się, że mężczyzna miał do odbycia karę więzienia i był poszukiwany celem ustalenia miejsca jego pobytu.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

W nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że 11-latek nie wrócił do domu. Od godzin popołudniowych ojciec nie miał z nim żadnego kontaktu.

Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania małoletniego. Jego rysopis został przekazany dyspozytorom komunikacji publicznej oraz taksówkarzom. W trakcie wykonywanych czynności z ojcem, policjant sprawdził jego osobę w systemach informatycznych.

Wtedy okazało się, że jest on poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia półrocznej kary w więzieniu. Mężczyzna z komendy trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przekonwojowany do więzienia.

Dzisiaj, po godzinie 6.15, chłopiec został zauważony w Siemianowicach przez znajome, które przekazały go matce. O całym zdarzeniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny, który podejmie decyzje opiekuńczo-wychowcze wobec małoletniego i jego rodziców.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ukrainiec zmasakrowany w Żorach! Kto to zrobił? Policja szuka sprawców

Jedno z największych biur podróży ogłasza upadłość, a polscy turyści mają kłopoty!

Ferie zimowe 2020: Kiedy są ferie w 2020 roku? [TERMINY, WOJEWÓDZTWA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close