Region

Śluby w Chorzowie odwołane! W Urzędzie Stanu Cywilnego tylko rejestrowanie zgonów [WIDEO]

W związku z kwarantanną pracowników, Urząd Stanu Cywilnego w Chorzowie ograniczył działalność. W najbliższych dniach będzie odbywało się jedynie rejestrowanie zgonów.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

W najbliższych dniach będzie odbywało się jedynie rejestrowanie zgonów tak, aby umożliwić pochówek. Wszelkie inne dokumenty będą wystawiane w późniejszym terminie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym urzędnika. Wszyscy, planujący w najbliższych dniach zawrzeć małżeństwo, zostali już poinformowani o ograniczonej działalności urzędu.

W najbliższą sobotę mieliśmy zaplanowane kilka ślubów w USC w Chorzowie. Narzeczeni, którzy planowali zawrzeć małżeństwo zostali już poinformowani przez kierownictwo Urzędu Stanu Cywilnego, część par zrezygnowała, przeniosła to na innych termin, a część par, którym bardzo zależało na tym sobotnim terminie, zostało, oczywiście po ich zgodzie, oddelegowanych do urzędów stanu cywilnego w okolicznych miastach – mówi Kamil Nowak, Urząd Miasta w Chorzowie.

Teraz urzędnicy czekają na wyniki testów na koronawirusa. Jeśli te okażą się negatywne, urząd powinien wrócić do normalnego funkcjonowania. Nie będzie to jednak na pewno szybciej, niż na początku przyszłego tygodnia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Marsz nacjonalistów przejdzie w sobotę przez Katowice! Radny chce go zablokować [WIDEO]

Jest ugoda w sprawie pumy Nubii! Puma zostaje w ZOO w Chorzowie!

6-latka z Będzina marzy, żeby normalnie chodzić. Mówi o sobie „grzeczność” i dzielnie walczy z bólem i chorobą! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close