Region

Sosnowiec: Brutalnie pobili seniora drewnianymi kijami. Zostali zatrzymani

Policjanci z Sosnowca zatrzymali trzech sprawców brutalnego pobicia 72-latka, do którego doszło 1 lipca w centrum miasta. Na dziedzińcu wewnętrznym jednej z kamienic, mężczyźni dotkliwie pobili swoją ofiarę drewnianymi kijami. Następnego dnia pokrzywdzony złożył w tej sprawie zawiadomienie.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do Komisariatu Policji I w Sosnowcu zgłosił się 72-letni mężczyzna, który złożył zawiadomienie o tym, że 1 lipca został pobity przez 3 mężczyzn. Sprawcy uderzali swoją ofiarę drewnianymi kijami. Policjanci szybko ustalili faktyczny przebieg zdarzenia i zatrzymali kolejno wszystkich sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Sosnowca w wieku 25, 30 i 36 lat.

Wszyscy usłyszeli zarzuty pobicia seniora, którego narazili przez to na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyźni zostali objęci przez prokuratora policyjnym dozorem i wydano im zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Grozi im do 3 lata więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

100% głosów policzone. Słupek Dudy mniejszy, ale reelekcja niezagrożona [WIDEO] PKW podała oficjalne wyniki wyborów

Kochają się, a mogą patrzeć na siebie przez kraty! Puma Kamila Stanka trafiła do ZOO w Chorzowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

3 osoby utonęły jednego dnia w Nakło-Chechło. Czy do tej tragedii musiało dojść? [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close