Region

Sosnowiec: Za swoją propozycję zostanie surowo ukarana. Policjanci nie skorzystali z oferty 44-latki

Sosnowiec. 44-latka w zamian za odstąpienie od umieszczenia jej w izbie wytrzeźwień zaproponowała policjantom 500 złotych. Pomimo, że poinformowali ją, że taka propozycja jest przestępstwem, kobieta ponawiała swoje propozycje. Grozi jej do 8 lat więzienia.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w dzielnicy Zagórze. Według zgłoszenia miała mieć tam miejsce awantura, którą wywołała 44-letnia kobieta. Na miejscu mundurowi zastali agresywną, pijaną kobietę. Zapadła decyzja o umieszczeniu jej w izbie wytrzeźwień. Na miejsce przybył patrol, który miał ją tam przewieźć. W trakcie jazdy, 44-latka zaproponowała policjantom, żeby się „dogadali”. Zaoferowała im 500 zł w zamian za odstąpienie od umieszczania jej w izbie. Pomimo, że mundurowi poinformowali ją, że taka propozycja jest przestępstwem, kobieta jeszcze wielokrotnie ponawiała swą propozycję. Wobec powyższego została zatrzymana.

Podczas badania okazało się, że w wydychanym przez nią powietrzu jest blisko 3,5 promila alkoholu. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje prokurator. Za składanie korupcyjnych propozycji może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gliwice: Nastolatka rzuciła się z wiaduktu! Kim jest dziewczyna która popełniła samobójstwo?

Zawiercie: pijany policjant za kierownicą. Miał 1,5 promila

Strajk nauczycieli przełożony. Rozpocznie się 22 października

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close