Region

Sosnowiec: Za swoją propozycję zostanie surowo ukarana. Policjanci nie skorzystali z oferty 44-latki

Sosnowiec. 44-latka w zamian za odstąpienie od umieszczenia jej w izbie wytrzeźwień zaproponowała policjantom 500 złotych. Pomimo, że poinformowali ją, że taka propozycja jest przestępstwem, kobieta ponawiała swoje propozycje. Grozi jej do 8 lat więzienia.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w dzielnicy Zagórze. Według zgłoszenia miała mieć tam miejsce awantura, którą wywołała 44-letnia kobieta. Na miejscu mundurowi zastali agresywną, pijaną kobietę. Zapadła decyzja o umieszczeniu jej w izbie wytrzeźwień. Na miejsce przybył patrol, który miał ją tam przewieźć. W trakcie jazdy, 44-latka zaproponowała policjantom, żeby się „dogadali”. Zaoferowała im 500 zł w zamian za odstąpienie od umieszczania jej w izbie. Pomimo, że mundurowi poinformowali ją, że taka propozycja jest przestępstwem, kobieta jeszcze wielokrotnie ponawiała swą propozycję. Wobec powyższego została zatrzymana.

Podczas badania okazało się, że w wydychanym przez nią powietrzu jest blisko 3,5 promila alkoholu. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje prokurator. Za składanie korupcyjnych propozycji może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gliwice: Nastolatka rzuciła się z wiaduktu! Kim jest dziewczyna która popełniła samobójstwo?

Zawiercie: pijany policjant za kierownicą. Miał 1,5 promila

Strajk nauczycieli przełożony. Rozpocznie się 22 października

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close