KrajRegionŚwiat

Żołnierze US Army wykonują przebój polskiego zespołu! Nagranie to HIT internetu [WIDEO]

To wideo robi prawdziwa furorę w internecie! Żołnierze US Army wykonują przebój polskiego zespołu Golec uOrkiestra „Ściernisko”. Sami zobaczcie!

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Jesteście w stanie wyobrazić sobie lepszy sposób na podjęcie szefa polskich Sił Powietrznych niż przywitanie go słynną piosenką z jego kraju? My też nie! Ostatniej nocy Śpiewający Sierżanci mieli okazję to zrobić, wykonując „Sciernisko” GOLECA UORKIESTRA – czytamy na profilu facebookowym US Army.

 

ŚCIERNISCO – USA AIR FORCE BAND

Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU 😮🤭 Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu ☺️ Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście❣️ Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt ❗️ Air Force Band pozdrawiamy 🇵🇱🇺🇸🎻🥰 A Was, kochani Fani, zapraszamy do obejrzenia tego niesamowicie oryginalnego wykonania❤️ Napiszcie w komentarzu, jak Wam się podoba Dziękujemy za filmik: Aga Kowalsky & Josh Kowalsky

Opublikowany przez GOLEC UORKIESTRA Środa, 2 października 2019

 

To nagrania ustosunkował się także zespół Golec uOrkiestra:

Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU! Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście. Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gliwice: Nastolatka rzuciła się z wiaduktu! Kim jest dziewczyna która popełniła samobójstwo?

Zawiercie: pijany policjant za kierownicą. Miał 1,5 promila

Strajk nauczycieli przełożony. Rozpocznie się 22 października

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close